Přírodní produkty, méně plastů a více stromů.

ATTITUDE vyvíjí kosmetiku a drogerii obsahující pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Ačkoliv jsou rakovinotvorné chemické látky, mutageny a endokrinní disruptory (hormonálně aktivní látky) stále legálně tolerovány v kosmetických produktech a produktech pro domácnost, ve výrobcích značky ATTITUDE žádné takové nenajdete.

Mimo ekodrogerii, kosmetikupro dospělé, produkty pro těhotné ženy a minerální opalovací krémy je ATTITUDE odborníkem také na dětskou kosmetiku a prostředky pro dětskou domácnost. Není tajemstvím, že děti jsou více ohroženy výše zmíněnými i dalšími nežádoucími látkami v kosmetických produktech než dospělí. Ve skutečnosti jsou děti průměrně 10x zranitelnější v období ve věku od narození do 2 let, a to nejen, protože jedí, pijí, dýchají nebo si hrají si blíže zemi a rády dávají věci do úst. Je to velmi křehké období základního růstu a vývoje našich dětí, které by mělo být co nejméně narušováno nežádoucími vnějšími vlivy.

Produkty ATTITUDE se prodávají ve více než 55 zemích.

Od roku 2019 následuje společnost ATTITUDE ambiciózní cíl omezit používání plastů pomocí biologicky rozložitelných obalů a velkých balení určených pro opětovné plnění. Značka věří, že snížení plastů na jedno použití v našem každodenním životě může přinést skutečnou změnu pro celou planetu.

Kromě toho ATTITUDE díky novému zalesňovacímu programu umožňuje svým klientům podílet se na změně přímo, a vytvořit tak místo pro lepší budoucnost. Za každý produkt, prodaný online nebo v zúčastněném obchodě, se společnost ATTITUDE zavazuje zasadit strom. A to ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Let's be the change together!

Číst více Číst méně

Poslání značky

Přírodní produkty, méně plastu a více stromů - to je přístup značky ATTITUDE.

Misí společnosti je, aby se svět stal zdravějším a udržitelnějším místem pro život a pro lepší budoucnost. Společnost navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro osobní a domácí péči.

Věří v používání čistých a přírodních ingrediencí, v omezení používání plastů a výsadbu stromů k obnově naší planety.

Vize

Globální udržitelnou vizí společnosti je snížit množství, znovu použít, recyklovat a zalesnit, a tím pomoci chránit planetu. Snaží se o pozitivní dopad, a zároveň umožnění klientům být také součástí hnutí.

Snížit množství: Společnost omezuje používání původních materiálů a plastů na jedno použití a využívá alternativní ekologické obaly.

Znovu použít: Společnost umožňuje a podporuje opakované použití a doplňování plastových lahví pomocí ekologických velkých balení.

Recyklovat: Všechny obaly jsou vyrobené s využitím HDPE # 2 - produkované z nejjednoduššího plastu ke zpracování, aby se maximalizovala úcta k životnímu prostředí při minimalizaci odpadu z výroby.

Zalesnit: Zalesňování posune oběhové hospodářství o krok dále tím, že nejen sníží dopad na planetu, ale také ji pomůže regenerovat a uzdravit.

Chytrá výroba

Zajímá vás, kde se výrobky ATTITUDE rodí? Společnost si nechala postavit na zakázku ekologickou továrnu, která přesně splňuje požadavky na nejmodernější inteligentní technologie, odpovědnost za životní prostředí a příjemný pracovní prostor.

V továrně všechno šlape, jak má. Inspirace principy udržitelného rozvoje, ekologicky odpovědné, konstrukční a designové postupy jsou vidět na každém kroku. A protože v ATTITUDE vědí, že dobrou firmu tvoří lidé, nezapomínají na pohodové zázemí a přátelské prostředí pro své zaměstnance.

Pro novou fabriku bylo vybráno město Sherbrooke v Kanadě, prosperující a dynamické město, které díky rovnováze mezi městem a přírodou přesně odpovídá hodnotám ATTITUDE.