"Chceme, aby měl každý přístup ke kvalitním a bezpečným produktům."

Když jsme před více než 5 lety začínali s distribucí výrobků ATTITUDE, záleželo nám hlavně na tom, abychom lidem v České republice usnadnili dostupnost kvalitní, zdravé kosmetiky a produktů do domácnosti, které patří mezi opravdovou špičku. A to platí i dnes.Jsme rodinná firma, která se postupně rozrůstá o další zaměstnance, samy máme děti a uvědomujeme si, jak důležité je převzít zodpovědnost za vlastní každodenní volby.

Záleží nám na tom, v jakém stavu bude planeta i v okamžiku, až tu samy nebudeme. Uvědomujeme si totiž, že ji předáváme dalším generacím, a všichni v našem týmu chceme, abychom ji udrželi zdravou, krásnou a plnou života.

Stejně tak si myslíme, že lidské tělo si zasluhuje tu nejlepší péči. A pomoct mu ke zdraví, nebo mu naopak škodit, můžeme i kosmetikou. Je pro nás proto zásadní, abychom umožnili každému z vás zvolit si produkty bez škodlivých látek, bezpečné, ekologické, netestované na zvířatech, a přitom účinné, prospěšné a příjemné na používání.

Od začátku není jediným motivem našeho snažení zisk, proto držíme ceny zboží na takové úrovni, aby byla přijatelná co nejširšímu okruhu lidí. Dělá nám radost přinášet na trh výrobky, o kterých jsme přesvědčeni, že přinesou uspokojení vám všem, kteří o složení produktů a jejich vlivu na zdraví přemýšlejí.

Číst více Číst méně

Proč právě ATTITUDE?

Přírodní kosmetika a drogerie ATTITUDE si nás získala při naší návštěvě na veletrhu Biofach v Německu. Čisté složení, příběh a filozofie značky, výjimečné jemné vůně, perfektní funkčnost a nádherný design obalů jsou vlastnosti těchto produktů, které nás dovedly k rozhodnutí začít s distribucí i v České republice. Již více než 5 let ATTITUDE produkty nabízíme a je už zřejmé, že tato značka učarovala nejen nám :-).

Stejně jako zakladatelé značky ATTITUDE věříme, že i malé, každodenní volby mají v globálu velký význam. Vždy je důležité začít u sebe, a proto chceme, abyste i vy měli možnost zvolit si to nejlepší pro vaše zdraví i zdraví naší planety.

Číst více Číst méně

Jaký je náš cíl?

Cíl je v podstatě velmi jednoduchý – stále dodávat námi prověřené, kvalitní, zdraví šetrné výrobky ATTITUDE všem lidem, kteří o složení produktů a jejich vlivu na lidské zdraví a přírodní prostředí přemýšlejí. Věříme, že nás všech bude čím dál víc, a doufáme, že vám ukážeme, že existuje i lepší způsob, jak pečovat o své zdraví, vaši rodinu, domov i planetu, než jste možná byli dosud zvyklí.