"Chceme, aby měl každý přístup ke kvalitním a bezpečným produktům."

Když jsme před více než 6 lety začínali s distribucí výrobků ATTITUDE, záleželo nám hlavně na tom, abychom lidem v České republice usnadnili dostupnost kvalitní, zdravé kosmetiky a produktů do domácnosti, které patří mezi opravdovou špičku. A to platí i dnes. Jsme hrdí na to, že jsme rodinná firma BBstart s.r.o., která je nejen hlavním distributorem ATTIUTDE, ale také dalších kvalitních EKO značek, jako je Eco by Naty nebo Moltex Pure & Nature.

Jsme firma, která se postupně rozrůstá o další zaměstnance a sami máme děti, což nás ještě víc motivovalo k našemu úsilí. Uvědomujeme si, jak důležité je převzít zodpovědnost za vlastní každodenní volby. Pro nás zodpovědnost zahrnuje nejen péči o naše zdraví, ale také péči o životní prostředí a budoucnost našich dětí.

Záleží nám na tom, jak bude planeta vypadat i v okamžiku, až tu samy nebudeme. Jsme přesvědčeni, že ji předáváme dalším generacím, a my všichni v našem týmu chceme, aby ji naše děti a vnoučata získaly v co nejlepším stavu – krásnou, zdravou a plnou života.

Stejně tak nám záleží na zdraví každého jednoho z vás. Víme, že to, co si dáte na svou pokožku, může mít dlouhodobé důsledky. Proto vám chceme umožnit volbu produktů bez škodlivých látek, bezpečných, ekologických, netestovaných na zvířatech, a přitom účinných, prospěšných a příjemných na používání.

Od začátku není jediným motivem našeho snažení zisk, proto držíme ceny zboží na takové úrovni, aby byla přijatelná co nejširšímu okruhu lidí. Dělá nám radost přinášet na trh výrobky, o kterých jsme přesvědčeni, že přinesou uspokojení vám všem, kteří o složení produktů a jejich vlivu na zdraví přemýšlíte. Děkujeme vám za to, že jste s námi na této cestě!

Číst více Číst méně

Proč právě ATTITUDE?

Přírodní kosmetika a drogerie ATTITUDE si nás získala při naší návštěvě na veletrhu Biofach v Německu. Čisté složení, příběh a filozofie značky, výjimečné jemné vůně, perfektní funkčnost a nádherný design obalů jsou vlastnosti těchto produktů, které nás dovedly k rozhodnutí začít s distribucí i v České republice. Již více než 6 let ATTITUDE produkty nabízíme a je už zřejmé, že tato značka učarovala nejen nám :-).

Stejně jako zakladatelé značky ATTITUDE věříme, že i malé, každodenní volby mají v globálu velký význam. Vždy je důležité začít u sebe, a proto chceme, abyste i vy měli možnost zvolit si to nejlepší pro vaše zdraví i zdraví naší planety.

Číst více Číst méně

Jaký je náš cíl?

Cíl je v podstatě velmi jednoduchý – stále dodávat námi prověřené, kvalitní, zdraví šetrné výrobky ATTITUDE všem lidem, kteří o složení produktů a jejich vlivu na lidské zdraví a přírodní prostředí přemýšlejí. Věříme, že nás všech bude čím dál víc, a doufáme, že vám ukážeme, že existuje i lepší způsob, jak pečovat o své zdraví, vaši rodinu, domov i planetu, než jste možná byli dosud zvyklí.