Dokonalé produkty pro lepší budoucnost

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí, a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích. Nenajdete zde žádné složky, které by (ať neviditelně) mohly škodit našemu zdraví.

Součástí loga značky ATTITUDE se stal kamenný monument „Inukshuk“, který postavili lidé na severu Ameriky. Tento památník byl postaven cestovateli, kteří putovali zrádnou severskou krajinou a chtěli označit cestu těm, kteří jednou budou čelit stejným nesnázím. Je symbolem nezávislosti a zájmu jednoho o druhého. ATTITUDE, stejně jako „Inukshuk“, ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života.

Lepší ingredience

Posláním značky je inspirovat rodiny ke zdravějšímu a udržitelnějšímu životu pomocí vysoce kvalitní osobní péče a výrobků pro domácnost, které jsou lepší pro tělo i planetu.

Všechny výrobky pro domácnost a osobní péči jsou vyrobeny z materiálů, které mají co možná nejmenší možný dopad na vás, vaši rodinu a životní prostředí. 

Podle mezinárodních vědeckých databází, jako je Environmental Working Group (EWG), musí všichni ATTITUDE dodavatelé poskytnout osvědčení, které prokazuje, že jejich výrobky neobsahují nebezpečné přísady.

Každá přísada se důkladně analyzuje, než poputuje do ATTITUDE lahviček. S kritérii, vývojem a výrobním procesem je značka plně transparentní. 

Číst více Číst méně

Procesy

Produkty ATTITUDE jsou odrazem skutečných životů - nikoli výzkumu a studií trhu. Majitelé značky věří, že pokud něco potřebují jejich rodiny, budete to potřebovat i vy.

Celý výrobní proces je kontrolován, od získávání materiálu přes výrobu až po marketing.

Společnost má vlastní interní laboratoř, což není v tomto odvětví obvyklé, je to spíše jedinečné. Z týmu vědců se stali odborníci v oboru. Laboratoř umožňuje kompletní kontrolu nad přísadami, procesy a kvalitou. Tím je zajištěno, že jsou vždy dodrženy sliby, vývojová kritéria a certifikace - to znamená, že se nikdy nemusíte obávat průmyslových nečistot nebo znepokojujících přísad.

Číst více Číst méně

Jak ATTITUDE garantuje kvalitu produktů?

Přírodní

Všechny produkty jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

Zdraví šetrné složky

Produkty přispívají k životu bez obav. Neobsahují žádné rakovinotvorné látky, mutageny a hormonálně aktivní látky.

Hypoalergenní

Produkty jsou hypoalergenní. To znamená, že mají minimální obsah alergenů. Na základě rozsáhlých výzkumů a analýz je jisté, že jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku.

Recyklovatelné

Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE #2 plastu, což je plast, který jde nejjednodušeji recyklovat.

CO2 neutrální

Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů.

Vyráběné v Kanadě

Každý produkt překonává všechny kanadské kvalitativní a bezpečnostní standardy.