Zpátky na články

Sláva velkým balením! ATTITUDE představuje nové, ekologičtější obaly svých produktů

Obavy o naše životní prostředí se postupně promítají i do způsobu nakupování. Čím dál víc spotřebitelů si osvojuje udržitelnější životní styl a také výrobci se snaží najít cestu k výhodnějšímu a ekologicky šetrnějšímu balení svých produktů.

www.youtube.com/watch?v=gpZgtsafwnc

Nákup ve velkém má mnoho výhod a dnes už to není proces tak složitý, jak tomu bývalo v minulosti. Tato alternativa je pohodlná jak pro kupující, tak pro výrobce samotné. Ve srovnání s menším balením takto vyprodukujeme méně odpadu, dostane se nám většího pohodlí a také více uspoříme. No zkrátka samé plusy.

ATTITUDE kanystry: šité na míru vám i životnímu prostředí!

Naše oblíbená značka ATTITUDE nezůstává pozadu v těchto trendech. Nově do svého portfolia zařazuje ATTITUDE kanystry, které minimalizují dopad na lidské zdraví a životní prostředí. Často je třeba hledět na ekologickou stopu trochu víc do hloubky. Ne tedy pouze na to, jestli obsah láhve - složení produktu - přírodě neškodí. Důležité je také, v čem se prostředek uchovává. ATTITUDE myslí ekologicky od začátku až do konce. Využívá recyklovatelné obaly a biologicky rozložitelné přísady. Za svou snahu a prokazatelné snížení dopadu na životní prostředí si vysloužila pro své výrobky certifikaci ECOLOGO.

V neustálém úsilí o snížení plastového odpadu nepolevuje a teď nově nabízí alternativu ke klasickým, malým balením produktů. 100% recyklovatelný kanystr je nabízen ve dvou variantách - čtyřlitrový a dvoulitrový. Kanystry jsou navrženy tak, aby nahradily až šest lahví standardní velikosti. Tím se sníží spotřeba plastů až o 80 %!

Co víc? Můžete si v pohodlí domova znovu doplnit již prázdné lahve od oblíbených produktů pro osobní hygienu i od čistících prostředků. Nevyhazujte zbytečně prázdné obaly, raději je znovu použijte. Je to jednoduché a pohodlné řešení pro všechny, kteří nemají v blízkosti bydliště velkosklad a chtějí ušetřit čas, peníze a energii. To jde totiž ruku v ruce s velkými kanystry.

Velka_baleni

Mrkněte na 5 skvělých důvodů, proč jít cestou většího balení

Hledáte způsob, jak najet na vlnu udržitelnějšího životního stylu? Náhradní kanystry ATTITUDE jsou pohodlně navrženy tak, aby snížily množství plastového odpadu a byly pro vás přínosem více než jedním způsobem. Teď si můžete koupit svůj oblíbený šampon, mýdlo na ruce, prací prostředky a další výrobky pro domácnost ve větším množství a doplňovat je přímo z domova.

Tady už máte 5 slíbených důvodů, proč může být výhodné přejít na nová, větší balení:

1- Snížení odpadu z obalů

Méně obalů generuje méně odpadu. Teď můžete znovu naplnit a znovu použít stávající nádoby, aniž byste museli kupovat nové, plné láhve. Výsledkem je méně plastových lahví vhozených do recyklačního koše! A všichni víme, že to je pro planetu velmi významné gesto. Novými kanystry ATTITUDE můžete nahradit až šest lahví standardní velikosti a výrazně tak snížit spotřebu plastů.

2 - Oblíbené produkty pořád po ruce

Kolikrát vám došel sprchový gel, šampon nebo čistící prostředky v nejméně vhodnou dobu? Na to můžete s kanystrem ATTITUDE zapomenout. Nákup ve větším balení do zásoby vám zajistí, že se už nikdy nebudete děsit prázdného čističe na podlahy těsně před návštěvou přátel či nedostatku šamponu, když vás zítra čeká důležitá schůzka.

3 - Vytvořte si vlastní "doplňovací" stanici

Najeďte na nový způsob fungování v domácnosti vytvořením doplňovacího místa, kde své kontejnery uložíte. Nová, velká balení jsou navržena tak, aby byla snadno a pohodlně schopná skládat se na sebe. V klidu je tak uskladníte ve spíži, kuchyňských skříňkách a policích. Kanystry ATTITUDE mají kvalitní obaly, které se snadno neprotrhnou ani nerozlijí. Pohodlně z nich doplníte prázdné lahvičky. Je to jednoduché řešení pro všechny, kteří nemají v blízkosti velkosklad nebo bezobalový obchod.

4 - Úspora času: Méně časté nákupy

Koupě velkého balení vám zajistí více oblíbeného produktu, který můžete používat po delší dobu. Nemusíte chodit tam a zpátky do obchodu (často dokonce jezdit autem), abyste si zajistili zásoby svých oblíbených přípravků. Protože jsou kontejnery dostupné i v supermarketech, umožnují tak každému snížit svůj dopad na planetu a zároveň přispět k dobrému zvyku, naučit se láhve doplňovat. Můžete pohodlně doplňovat a znovu používat přímo z domova, což vám šetří čas. Nebudete trávit volné chvíle nakupováním a čekáním ve frontách. A navíc ušetříte za benzín.

5– Úspora peněz: Získejte více za méně peněz

Pro mnohé to nejdůležitější nakonec. Pravidelným nákupem větších balení dlouhodobě šetříte peníze. Velké kanystry pojmou větší množství obsahu, ale spotřebují méně obalového materiálu. Minimalizují tak náklady v porovnání s menším balením produktu.

 Jaké produkty jsou ve variantě velkého balení k dispozici?

V ČR jsou nyní dostupné dva formáty velkého kanystru:

  • 4litrový pro prací gel s vůní lučních květin a prostředek na mytí nádobí s vůní citrónové kůry.
  • 2litrový pro detoxikační mýdla na ruce Super leaves ve třech vůních - citron, pomeranč a oliva.

Mrkněte na nabídku kanystrů.

Vidíte, že nakupování vašich oblíbených produktů nemusí jít na úkor životního prostředí. I malé kroky mít velký dopad: provedením drobných úprav vaší nákupní rutiny a nakupováním ve velkých balení získáte více obsahu a méně odpadu! Pojďte to taky zkusit.

Text: Veronika Gazdová