Zpátky na články

Vyzkoušejte ATTITUDE opalovací tyčinky

Aplikace opalovacího krému nebo oleje může být občas otrava. Krém se špatně roztírá, zabírá v tašce mnoho místa, rád upatlává prsty i samotné balení. Chránit se proti slunci je však nezbytné. Novinka v podobě velké opalovací tyčinky ATTITUDE nás okouzlila v mnoha směrech - nejen snadným nanášením. Věříme, že z ní budete nadšeni i vy!

S příchodem teplého počasí se už všichni nemůžeme dočkat, až načerpáme energii a dobrou náladu ze sluníčka. S jeho jasnými paprsky ale jde ruku v ruce ochrana před škodlivým UV zářením, na kterou bychom nikdy neměli zapomínat. Novinku v opalovací kosmetice letos představuje i oblíbená kanadská značka ATTITUDE - a sice opalovací krém v podobě opalovací tyčinky na celé tělo. Snadno a pohodlně se nanáší, je praktická, zdravá a neškodí přírodě.

Opalovací tyčinka ATTITUDE s minerálním filtrem
Jako všechny ostatní opalovací přípravky ATTITUDE je i tyčinka vybavená minerálním filtrem v podobě oxidu zinečnatého, který neobsahuje žádné nanočástice. Díky tomu se žádné prvky nedostanou skrze vaši pokožku do těla, takže jsou tyto krémy dokonale bezpečné. Samozřejmostí je plná ochrana před UVA i UVB zářením. Minerální filtry neškodí lidskému organismu ani přírodě, vzácným korálům a dalším vodním živočichům, které se s opalovacími krémy dostávají do styku.

Pro všechny, kdo jsou aktivní a neustále v pohybu bude opalovací tyčinka požehnáním. Nosit ji s sebou můžete prakticky kdykoliv. Vytáhnete ji v momentě, kdy ji budete potřebovat. Její aplikace je ohromně snadná, a nemusí při ní dojít k doteku prstů krému. Díky tomu tyčinku nijak nekontaminujete, vaše ruce se neušpiní a krému v tyčince bude pomaleji ubývat.

Co všechno tyčinka obsahuje? Najdete v ní směsici olivového a kokosového oleje a bambuckého másla. Její složení je 100% přírodní a netestované na zvířatech. Tyčinka je hypoalergenní a její dětskou variantu bez parfemace mohou používat i ti nejmenší (od 6 měsíců). Dospělí si pak mohou vybírat ze dvou lahodně vonících variant - exoticky letní vůně Tropical nebo svěží a energické vůně pomerančů Orange.

Báječné složení i obal

Mimo bezpečné a příjemné složení si určitě zamilujete i praktický obal opalovacích tyčinek ATTITUDE. K jejich výrobě bylo použito 100% obnovitelných zdrojů energie a obal je kompletně bezplastový. Mnohem snadněji se tak rozkládá a zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Jeho šikovná aplikace navíc zajistí, abyste využili maximum obsahu. Stejně jako ostatní výrobky ATTITUDE byla i tyčinka testovaná nezávislou laboratoří pro nepřítomnost škodlivých látek a může se pochlubit certifikací EcoLogo.

Jak aplikovat krém z opalovací tyčinky ATTITUDE?

Abyste docílili maximálního efektu, máme pro vás tipy a rady:

  • Krém je částečně voděodolný, po kontaktu s vodou se však jeho SPF snižuje, proto se doporučuje opětovně aplikovat po 2 hodinách slunění a po 40 minutách od koupání.
  • Krém nanášejte 15 minut před vystavením sluníčku.
  • Použijte takové množství, které dostatečně hydratuje vaši pokožku.
  • Nenanášejte krém na vlhkou kůži.
  • Naneste krém přímo z tyčinky na různé oblasti těla a postupně rozetřete.
  • Pokud krém vytvoří viditelnou bílou vrstvu, pokračujte v roztírání, dokud vrstva nezprůhlední.

Text: Veronika Gazdová