Zpátky na články

ATTITUDE uvádí na trh revoluční řadu tuhé pleťové kosmetiky

Co stojí za vznikem šetrné kosmetiky?

Chemické látky a plastové odpady jsou hlavními problémy v kosmetickém průmyslu. Už více jak deset let se společnost ATTITUDE, kanadský lídr v oblasti produktů pro péči o krásu a domácnost, zavazuje změnit způsob, jakým toto odvětví funguje. Usiluje o vyšší standardy, které prospějí nám všem. Poháněna třemi základními pilíři - čistými ingrediencemi, maximální účinností a minimálním množstvím plastů, se ATTITUDE podařilo vyvinout první kompletní řadu tuhé pleťové kosmetiky bez plastů a s certifikátem EWG. Řadu Oceanly. Je inspirovaná oceánem od surovin z mořských zdrojů až po obalový materiál šetrný k těmto obřím vodním plochám. Těšit se také můžete na design vycházející z mořských vln a barvy západu slunce na moři. Řada Oceanly je opravdu revoluční kolekcí v oblasti pleťové kosmetiky a definuje nový způsob krásy - čistotu pro všechny. Tělo i planetu.

“ATTITUDE se zaměřuje na vývoj čistých a účinných řad kosmetických produktů, které vynikají inovativními a nízkoodpadovými obaly. Takto podporuje své poslání zvyšovat průmyslové standardy v oblasti péče o pleť a tělo a vyvíjet ty nejlepší produkty pro lidi i životní prostředí. Máme obrovskou radost, že vám můžeme představit tuto čistou, veganskou péči o pleť bez plastů, vyvinutou s cílem pozitivně ovlivnit a zvýšit standard v kosmetickém průmyslu.” - JF Bernier, generální ředitel.


Čistá a účinná řada kosmetiky, která nemá na trhu konkurenci

Péče o pleť Oceanly od ATTITUDE hrdě nese pečeť EWG VERIFIED, což je skupina pomáhající lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Ty, které splňují nejpřísnější kritéria. Celá produktová řada také získala 100 bodů ze 100 v aplikaci Yuka. Řadu Oceanly tvoří inovativní ingredience, které prokazatelně fungují - setkat se můžete s fytoglykogenem, stabilizovaným a zapouzdřeným vitaminem C a peptidy.


Fytoglykogen je hvězdná složka těchto produktů. Pomáhá zlepšit zdraví a vzhled pokožky tím, že jí poskytuje dlouhodobou hydrataci. Suchou kůži zklidňuje a sjednocuje její tóny. Bylo prokázáno, že po 7 hodinách od aplikace hydratuje kůži lépe než kyselina hyaluronová. Fytoglykogen použitý v produktech je 100% rostlinného původu a eliminuje potřebu extrahovat glykogen z měkkýšů. Chrání tak i mořské ekosystémy.

Produkty Oceanly ATTITUDE mají inovativní push-up balení, které je vyrobené z biologicky odbouratelného a FSC certifikovaného kartonu. Papír pochází z ekologicky spravovaného lesa, snižuje množství použitého plastu v kosmetickém průmyslu a pomáhá chránit planetu.

Rituál pro všechny typy pleti

Řada Oceanly nabízí všechno, co vaše pleť potřebuje, ať už spadá do jakékoliv kategorie - zralé, citlivé, problematické či matné.

PHYTO-GLOW

Produkty, které umožní vaší pleti zářit, a zároveň stimulují její přirozené hydratační procesy. Seznamte se s nezbytnou každodenní péčí, která pokožce díky vitaminu C poskytuje rovnováhu a kde se fytoglykogeny postarají o její zářivost. Výsledkem je revitalizovaná, svěží a zářivá pleť.

PHYTO-AGE

Pleťová péče s výtažkem z řeřichy, fygoglykogenem, peptidy a pupalkovým olejem pomáhá snižovat známky stárnutí, a zároveň chrání a doplňuje hydrataci kožní bariéře. Péče o pleť, která se pohodlně aplikuje a přináší výsledky.

PHYTO-CALM

Ideální péče, pokud vaše suchá a citlivá pokožka potřebuje extra ochranu. PHYTO-CALM navrací pokožce komfort. Má složení bohaté na vitamíny a obsahuje bambucké máslo, které vyživuje a zklidňuje suchou pokožku.

PHYTO-MATTE

Vysoce účinný denní krém s výtažkem z řeřichy, fytoglykogenem a práškem z kořene maranty, které revitalizují pokožku, snižují známky stárnutí a absorbují přebytečný kožní maz. Díky matujícím vlastnostem je denní krém PHYTO-MATTE ideálním základem pod make-up.

PHYTO-CLEANSE

Řada, která hloubkově vyčistí vaši pleť, odstraní z ní nečistoty a zanechá ji zářivou. Její složení na bázi řas revitalizuje a zjemňuje pokožku, zatímco modrý jíl bohatý na minerály vylepšuje její přirozený jas.

PHYTO-OIL

Tuhý olej poskytuje dodatečnou a účinnou ochranu pokožky před vnějšími vlivy. Olej je obohacen o vzácné výtažky z mořských řas jako je ascophyllum, které revitalizují kožní bariéru a pleti dodávají mladistvý jas.


S Oceanly máte možnost získat nádhernou pleť v každém věku a období, naprosto bez plastu.

Vybírejte zde: https://attitudeliving.cz/collections/pece-o-plet